Kredyty gotówkowe w Eurobanku.

kasa

Kredyt gotówkowy na 2 000 złotych na 12 miesięcy w Eurobanku.

Klienci Eurobanku mogą zaciągnąć zobowiązanie na kwotę od 500 złotych do maksymalnie 12 000 złotych z okresem kredytowania od 3 miesięcy do nawet 108 miesięcy. Biorąc kredyt gotówkowy na kwotę 2 000 złotych z okresem spłaty równym 12 miesięcy, kredyt będzie generował koszta w wysokości 436 złotych. Każda z rat będzie po 203 złote. Całkowita kwota jaką odda do banku kredytobiorca będzie równa 2 436 złotych.

Oprocentowanie nominalne kredytów gotówkowych w Eurobanku bardzo często jest stale i wynosi około 7,2% w skali roku. Co o prowizji za udzielenie zobowiązania jest ona ustalana indywidualnie i wynosi w granicach od 9 do 15% kwoty jaka została przyznana kredytobiorcy. Tytułem opłaty przygotowawczej trzeba będzie zapłacić jedynie 100 złotych. Ubezpieczenie kredytu jest obowiązkowe i może wynosić nawet 15%, jeżeli kredytobiorca ma dochód miesięczny poniżej 3 000 złotych brutto. Przekierowując wynagrodzenie na konto ROR nie trzeba będzie nic płacić za jego prowadzenie. To samo jest w przypadku rachunku do spłaty kredytu i prowizji za wcześniejszą spłatę, za które bank nie pobiera żadnych opłat. Kosztem dodatkowym będzie opłata w wysokości 85 złotych za restrukturyzację kredytu oraz kwota 20 złotych za zmianę dnia spłaty raty. Monit bankowy będzie nas kosztował od 15 do 19 złotych.

Składając wniosek o kredyt gotówkowy w Eurobanku, trzeba mieć ze sobą dowód osobisty. Inne dokumenty potwierdzające tożsamość nie są brane przez bank pod uwagę. Jednym z dokumentów jest przedstawienie zaświadczenia, które potwierdzi źródło dochodu kredytobiorcy. Bank akceptuje wiele takich źródeł dochodu co z pewnością podnosi atrakcyjność tej oferty. Akceptowane są między innymi wszelkie umowy o pracę, oraz umowy cywilno- prawne z tytułu umowy o dzieło, z tytułu kontraktów menedżerskich, z tytułu najmu i dzierżawy, a także umowy marynarzy. Akceptowane są także dochody z emerytur, rent oraz z zasiłków przedemerytalnych jak również dochody osiągane z działalności gospodarczej i rolniczej. Dla przykładu można zaznaczyć, że jeżeli kredytobiorca pracuje na umowę o pracę, bank będzie wymagał od niego stosownego zaświadczenia od pracodawcy o wysokości jego dochodów, jak również o okresie jego zatrudnienia w tym zakładzie pracy. Zamiast zaświadczenia można przedstawić również druk RMUA za trzy ostatnie miesiące, wyciąg z rachunku bankowego lub PIT za poprzedni rok. Największą z zalet kredytu w Eurobanku jest to, że jeżeli jesteśmy wiarygodnymi klientami z dobrą sytuacją finansową, możemy uzyskać kredyt na naprawdę dobrych warunkach. Kredytobiorcy mogą również liczyć na stała stopę procentową, co pozwala na zaplanowanie budżetu domowego. Akceptowalność wniosków kredytowych w Eurobanku jest dosyć duża w porównaniu z innymi bankami. Minusem tej oferty może być konto ROR. Można dzięki niemu obniżyć wysokość oprocentowania, ale tych kont jest pięć rodzajów i trzeba wiedzieć, które konto będzie się opłacało.